Baaspanel - płyty warstwowe, chłodnictwo, chłodnie, drzwi chłodnicze, płyty warstwowe - Podkarpacie

Wybierz wersję językową:

  O firmie Produkty Informacje techniczne Nasze realizacje Zapytanie ofertowe Współpraca Kariera Kontakt

Płyta warstwowa – trwałość twojej konstrukcji

Płyta warstwowa ścienna Jest wiele materiałów, które pozwalają na obniżenie kosztów produkcji oraz na to, by budować budynki przemysłowe w jak najszybszym tempie. Jednym z takich budulców, który gwarantujesz szybkość i łatwość montażu jest płyta warstwowa. Wykonana z kilku syntetycznych materiałów, które są różne w zależności od tego gdzie ma zostać użyta.

Może być bowiem wykorzystywana do budowania hal albo magazynów, ale w zależności od tego, którą część danego budynku będzie stanowić powinno wybrać się inny rodzaj danej płyty. Oczywiście odpowiedni dobór parametrów oraz materiału z jakiego będzie wykonana płyta warstwowa powinien być pozostawiony specjaliście, który doskonale zna się na tym lepiej niż człowiek, który chce po prostu postawić magazyn.

Płyta warstwowa dachowa

Deweloperzy różnego rodzaju wybierają tego typu płyty do budowy praktycznie każdego elementu w budynkach przemysłowych. Mogą być to elementy dachu albo ściany. Mogą być to zarówno ściany wewnętrzne jak i zewnętrzne, bowiem płyty tego typu posiadają odpowiednie właściwości izolujące, dzięki temu znajduje tak szerokie zastosowanie. Izoluje zarówno termicznie jak i akustycznie – co w wielu wypadkach jest bardzo istotne. Każdy inwestor i deweloper powinien rozważać tego typu materiały!


© Copyright 2008 BAAS-PANEL płyty warstwowe i chłodnictwo. 37-400 Nisko Zarzecze k./Stalowej Woli, ul. Starowiejska 49, tel. (015) 870 11 03, 870 11 04 Podkarpacie    Strony WWW Go3.pl