Baaspanel - płyty warstwowe, chłodnictwo, chłodnie, drzwi chłodnicze, płyty warstwowe - Podkarpacie

Wybierz wersję językową:

  O firmie Produkty Informacje techniczne Nasze realizacje Zapytanie ofertowe Współpraca Kariera Kontakt

Kariera


Wiemy jak docenić Twoje zaangażowanie w sukces firmy

 handlowiec.jpg           

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w firmie BAAS-PANEL, to nawet, jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, możesz przesłać swoje dokumenty aplikacyjne. Mogą być one rozpatrzone w każdej chwili - wtedy, kiedy pojawi się wolne stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom  i zainteresowaniom.

 

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

  • Doradca Techniczno-Handlowy woj. podkarpackie

  • Doradca Techniczno-Handlowy woj. lubelskie

     

Prosimy o wypełnienie formularza. Udostępnione za jego pośrednictwem dane będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z rekrutacją.    

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawianiaNazwisko, imię:
Telefon
e-mail
Załącz życiorys
Załącz podanie
© Copyright 2008 BAAS-PANEL płyty warstwowe i chłodnictwo. 37-400 Nisko Zarzecze k./Stalowej Woli, ul. Starowiejska 49, tel. (015) 870 11 03, 870 11 04 Podkarpacie    Strony WWW Go3.pl